Tegoroczny jubileusz cieszył się dużym zainteresowaniem. Przybyli słuchacze, zostali wprowadzeni w koncert mocnym brzmieniem dzwonkowej „Fanfary”, wykonanej przez grupę starszą. Oprócz utworów nawiązujących do minionych Świąt Wielkanocnych, zaprezentowano również dobrze znane kompozycje m.in. ścieżki dźwiękowe z filmów animowanych: Pocahontas - „Colors of the Wind", Shreka – „Alleluja"( Leonadra Cohena), czy klasyki rocka – „Let it be” słynnego zespołu The Beatles. Poza grupą starszą( koncertującą) zaprezentowały się również grupa średnia i młodsza, przyczyniając się do dostarczenia słuchaczom wyjątkowej przyjemności słuchania tych interesujących instrumentów. W ciągu osiemnastu lat dzwonki zagrały 313 koncertów w kraju i poza jego granicami. Skład zespołu z roku na rok ulegał zmianie. Obecnie,łącznie w trzech grupach występuje ponad trzydziestu dzwonkarzy, w poczet absolwentów wpisało się ok 67.

Dziękujemy Bogu za służbę tych młodych ludzi oraz całokształt pracy dyrygenta zespołu. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć na ręce pani Anny Kimmer, za wysiłek włożony w przygotowanie trzech grup do pięknego występu oraz dla ks.Tomasza Pieczko, za poprowadzenie całości koncertu.

Mamy nadzieję, że te minione osiemnaście lat, to tylko kropla w morzu…tego co przed nimi. Życzymy grania i występów przez długie,długie lata….

GALERIA ZDJĘĆ