W dniach 19.-22. lutego odbył się wyjazd młodzieży pod opieką pastora do Karpacza, z zakwaterowaniem w hotelu „Jagoda” (w centrum Karpacza, blisko deptaka turystycznego miasta).

Pojechaliśmy dwoma samochodami: busem prowadzonym przez pastora (tu nasze podziękowania dla Pana Sławomira Tokarczyka, który pożyczył nam busa i to za darmo!) oraz prywatnym samochodem naszego studenta teologii. Grupa liczyła 13 osób.

Poza atrakcjami typu marsz po górach, w Szklarskiej Porębie na rakietach śnieżnych (z instruktorem, po uprzednim treningu), kręgli i bilardu, każdego wieczoru młodzież uczestniczyła w zajęciach biblijnych prowadzonych przez pastora, a raz także przez naszego studenta teologii – Michała Koktysza, który był z nami przez czas pobytu. Każdego wieczoru miała miejsce także projekcja filmu, z wprowadzeniem, po którym odbywała się – często długa – dyskusja o poruszanych w filmie problemach.

Przewidzieliśmy więcej atrakcji, w tym np. narty biegowe, czy zjazdy na sankach, ale totalny brak zimy uniemożliwił nam realizację planów.

Nabożeństwo niedzielne w Kościele Wang było dla nas tym milsze, że będąc tam już po raz kolejny, jako goście z Zelowa byliśmy serdecznie przyjęci i pozdrawiani.

Zobacz zdjęcia: część 1. i część 2.